Hana Briešťanská načítá audio knihu spisovatelky Jany LeBlanc ˇ“České cizinky“

Literární dokument novinářky Jany LeBlanc a fotografky Patricie Krivanek mapuje život českých žen, které mají domov v jiné zemi světa, než se narodily. Prostřednictvím jedenácti beletrizovaných autentických výpovědí ukazuje různé zkušenosti s životem v cizích zemích. Každý příběh se snaží zlomit předsudky, které o zemích nebo o životě v cizině máme, a relativizovat klišé, která s nimi spojujeme. Je v USA opravdu všechno možné, a to i pro matku-samoživitelku? Co když muslimka nemusí být od hlavy k patě zašátkovaná žena, ale klidně potetovaná holka v tílku? Dá se uchytit v cizině bez znalosti jediného slova cizího jazyka? Zkazí dítěti život, když mu rodiče v pubertě vezmou domov, kulturu a všechno, čím žije? Kniha je ambiciózní mezinárodní projekt přinášející autentický vhled do výjimečných osudů a zajímavostí ze života v různých zemích napříč zeměkoulí.

Recent Posts

 
Herec Aleš Slanina začíná nahrávat audio knihu ERICA JORGENSONA:  ALMANACH  NAVALA RAVIKANTA  „Jak zbohatnout a být šťastný“
Almanach Navala Ravikanta – Jak zbohatnout a být šťastný je unikátní kniha, která zpochybňuje běžné představy o bohatství a štěstí. Naval Ravikant, renomovaný podnikatel, investor a filozof, vás provede svými myšlenkami a postřehy shromážděnými během deseti let, které inspirovaly mnohé. Tato kniha není obyčejnou příručkou s jasně danými kroky. Místo toho nabízí univerzální principy, které vám umožní

Nejnovější komentáře

 

    O studiu

     
    Nabízíme služby dabingového i reklamního studia. Naše portfolio herců obsahuje desítky rozličných mužských, ženských i dětských hlasů, ve většině světových jazyků. Nadabujeme dokumentární i celovečerní film. Full dabing i dabing pokrývací. Máme nespočet překladatelů, úpravců textu i režisérů. Dlouholeté zkušennosti zaručují profesionální kvalitu a dobře odvedenou práci.
    Přejít k navigační liště